Spor Platformu sayfasına geri dönmek için tıklayınız.
PİLATES İLE
BEDEN VE ZİHİN UYUMU
PİLATES İLE
VÜCUDUNUZU VE RUHUNUZU ESNETİN.
PİLATES İLE
ESKİ FORMUNUZA KAVUŞUN
PİLATES İLE
VÜCUDUNUZU VE RUHUNUZU ESNETİN.
PİLATES İLE
ESKİ FORMUNUZA KAVUŞUN

BASSEL PİLATES STUDİO

Bassel Pilates iç atmosferinin rahatlatıcılığı ve hoş,nezih bir ortam olan Poligon/İZMİR ‘deki konumuyla eşsiz bir stüdyodur.İşte tam burada sıcacık ve yaratıcı bir ortamla buluşacaksınız.

Stüdyomuz iki ferah odasıyla hem özel hem de grup derslerine imkan sağlamaktadır.Bunun yanı sıra etkili pilates eğitimi için gerekli tüm ekipmanlar stüdyomuzda mevcuttur.

Eğitmenlerimiz sürekli kendilerini geliştirmekte ve bu durum üyelerimiz için arzu edilen sonuçlara ulaşılmasında önemli rol oynamaktadır. Vücudunuzu dolayısıyla da ruhunuzugeliştirmek ve özellikle de rutin hayatınızdan en azından 1 saatliğine uzaklaşmak istiyorsanız... STÜDYOMUZA HOŞGELDİNİZ.

Bassel ailesi ile yeni ve sağlıklı bir başlangıca adım atın.

HİZMETLER

Mat Pilates

Mat pilates, bedenin dengede ve zinde tutulmasına dayanan, omurgayı desteklemekte belirgin işlevi olan, nefes tekniklerini öğreten ve konsantrasyonu arttıran, güçlendirici ve sıkılaştırıcı bir egzersiz programıdır. Kendi vücut ağırlığınızı kullanarak çalışılan mat serisi egzersizleriyle gücünüzü keşfetmenin muhteşem keyfini yaşayacaksınız!

Reformer (Aletli) Pilates

Mat pilates egzersizlerinden farklı olan reformer pilates, mat pilatesten yoğun ve dinamik olmakla birlikte Pilates Reformer denilen aletin kullanılması ile yapılır. Egzersiz çeşidi daha fazla olan aletli pilates ile kuvvetli bir kas yapısı oluşturmak ve eklemleri kontrol altına almak daha kolaydır. Ayrıca Cadillac, Chair ve Barrel üzerinde özel ders vermekteyiz.

Streching

Günlük hayatın stresini atmak için hepimizin gevşemeye, esnemeye ve rahat hissetmeye ihtiyacı var. Streching de burada devreye girerek vücudumuza sahip olması gereken esnekliği, rahatlığı ve gücü sağlamaktadır. Streching seansları ile özellikle sürekli masa başında çalışanların karşılaşabileceği eklem rahatsızlıkları ve duruş bozuklukları çözüme kavuşturulmaktadır.

Yoga

Yoga, kökeni Hindistan’a uzanan köklü bir yaşam biçimi ve felsefedir. Kişinin ruhsal ve bedensel birlikteliğini ve huzurunu sağlamak için uygulanmaktadır. Temel fiziksel duruşlara ve nefes egzersizlerine ağırlık verilen bu dersler, bedenimiz ve zihnimiz üzerinde kontrol sağlamamıza ve gevşememize yardımcı oluyor.

Personal Training

Profesyonel eğitmen desteği ile birebir uygulanan egzersiz programlarına ‘PERSONAL TRAINING’ denir. Kişiye özel planlanan ders programlarında klasikten uzak, kişinin ihtiyaçlarına yönelik içerikler üretilebilmektedir.

Hamile Pilatesi

Anne adayı, yaptığı egzersiz sayesinde uykuya daha çabuk dalar, gününü zinde ve motive şekilde geçirir. Gebelikteki duruş ve vücut şekil bozukluklarını azaltır. Normal doğumu kolaylaştırır, kısaltır, sancıyı azaltır. Diğer anne adayları ile tanışmanızı sağlar ve size doğuma kadar devam eden bu yolculukta endişelerinizi paylaşabileceğiniz bir sosyal ortam sunar.

EĞİTMENLERİMİZ

ALETLİ PİLATES
MAT PİLATES
SKOLYOZ VE PİLATES
HAMİLELİK VE DOĞUM SONRASI PİLATES
ECE SORGUÇ
ALETLİ PİLATES
MAT PİLATES
SKOLYOZ VE PİLATES
DAMLA ÜNVER
ALETLİ PİLATES
MAT PİLATES
SKOLYOZ VE PİLATES
MERYEM SOLAK
ALETLİ PİLATES
MAT PİLATES
SKOLYOZ VE PİLATES
TUĞÇE ÖZTİN

GALERİ

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres

Esenyalı mah. 52/72 sk. No: 19/A Poligon/İzmir

Yol Tarifi
Telefon

0506 718 90 90

Bizi Arayın
Çalışma Saatleri

PAZARTESİ - CUMA 09:00 - 22:00
CUMARTESİ 09:00 - 20:00
PAZAR Kapalı